ПРИКЛАДНАЯ КИНЕЗИОЛОГИЯ.
ОБУЧЕНИЕ.
ДИАГНОСТИКА.
ЛЕЧЕНИЕ.
г. Черновцы
+38 (099) 0000 794
г. Киев
+38 (099) 0000 794
Обучение в Международном колледже Прикладной Кинезиологии:
+38 (050) 8618 444
www.icak.org
МедАльтернатива
найпрогресивніші методики в ідновного лікування
клініка функціональної медицини
м. Чернівці
попередній запис на прийом:
+38 (0372) 909-910
м. Київ
попередній запис на прийом:
+38 (099) 0000794
СТАТТІ //
Навчання основам прикладної кінезіології
в "Школі Здоров'я":
+38 (050) 3745072
-
Автор - МедАльтернатива
Наша країна розвивається в європейському напрямку, тому й розвиток Професійної Прикладної Кінезіології (ППК) в Україні неминучий.
20-24 березня 2019 року на щорічній Міжнародній конференції Міжнародного Коледжу Прикладної Кінезіології, яка відбулася в Австралії, виконавчою радою коледжу було прийнято рішення про створення асоціації "Міжнародний коледж прикладної кінезіології - Україна" (скорочено ICAK-UA). Асоціація ICAK-UA планує отримати державну реєстрацію в Україні, як некомерційна організація, та продовжити свою роботу. Саме так,- не розапочати, а продовжити свою роботу, оскільки така робота проводилась та проводиться в Україні з 2005 року..
Піонерами розвитку ППК в Україні можна вважати лікарів - Галушку Івана Васильовича (м.Черкаси) та Циркота Ігоря Михайловича (м.Чернівці), які побачили в мануальному м'язовому тесті великі можливості покращання діагностичного процесу та ввели його в свою клінічну практику. Накопичений клінічний досвід по впровадженню та застосуванню мануального м'язового тестування, зростаюча кількість послідовників та бажаючих оволодіти техніками ППК сприяли тому, що в 2009 році було створено клініку функціональної медицини "МедАльтернатива" (м.Чернівці) та розпочато навчальний процес по вивченню основ ППК в "Школі Здоров'я". Такий рівень навчання в "Школі Здоров'я" по оволодінню базовими теоретичними та практичними навичками ППК став тим підгрунтям, яке дало змогу лікарям-курсантам продовжити своє післядипломне навчання на заняттях у таких визнаних у світі ППК викладачів як - Девід Ліф, Джозеф Шейфер, Крістофер Сміт, Трейсі Гейтс. За останніх три роки лікарі-курсанти з різних куточків України мали змогу підвищувати свій професіоналізм, відвідуючи лекції та майстер-класи цих яскравих особистостей та викладачів.
Кількість бажаючих оволодіти методами Професійної Прикладної Кінезіології з кожним роком зростає. Тому, прийняття рішення про створення асоціації ICAK-UA стало закономірним явищем. Щиро дякуємо Міжнародному Коледжу Прикладної Кінезіології за таку надану нам, українцям, можливість!!!
Основними завданнями ICAK-UA в найближчій та довгостроковій перспективі будуть:
-
розширення інформаційного простору про мануальне м'язове тестування, як функціональний діагностичний метод, який повинен застосовуватись в протоколах клінічного дослідження пацієнтів;
-
включення основ ППК в програми очного та післядипломного навчання студентів та лікарів;
-
просування ППК як багатовекторного діагностично-лікувального напрямку;
-
проведення досліджень із застосуванням методів ППК та оприлюднення їх результатів;
-
залучення висококваліфікованих викладачів ІСАК до процесу підвищення професійної освіти лікарів України шляхом очно-заочного навчання в системі асоціації ICAK-UA;
-
співпраці з ICAK та іншими організаціями України, які сповідують цілі та принципи ППК.
Заявлені нами цілі масштабні. На нас чекає багато праці.
Тому, рухаймося вперед - до наших цілей!
лікар, керівник та засновник проекту
"Асоціація ICAK-UA" Павло Циркот;
лікар, доцент, к.мед.н. Ігор Циркот.
28.05.2019.